Fundacja Pokolenia Centrum Organizacji Pozarządowych

Asystent-ka osoby uczestniczącej w projekcie. Nabór osób na stanowisko asystenta-ki osoby uczestniczącej w projekcie Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim współfinansowanym ze środków Unii. Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 27.10. TCZEW. Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbywa się co dwa lata, a tym razem zawita do Tczewa. Już w tym tygodniu w. Podsumowanie Działaj Lokalnie 2017 01.03.18 w Subkowach. Grayoo.net strony internetowe Tczew.

OVERVIEW

The web site fundacjapokolenia.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have inspected seven pages inside the web site fundacjapokolenia.pl and found ninety-three websites associating themselves with fundacjapokolenia.pl.

FUNDACJAPOKOLENIA.PL TRAFFIC

The web site fundacjapokolenia.pl is seeing a variation levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjapokolenia.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjapokolenia.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjapokolenia.pl

Strona główna - Dobra Robota

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota. Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Aktualności Gmina Subkowy

Dzisiaj jest piątek, 14 sierpnia 2015 r. Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Subkowy. Rzecz o dziedzictwie na wsi. Ochotnicze Hufce Pracy - Pomorska Wojewódzka Komenda. Remont dachu w ZKPiP w Małej Słońcy. Nowe toalety w szkole podstawowej i przedszkolu.

Lokalna Grupa Działania Wstęga Kociewia

Zapraszamy na konsultacje społeczne projektu Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru LGD Wstęga Kociewia na lata 2014-2020. Rozbudowa świetlicy wiejskiej w Pomyjach wraz z infrastrukturą. Lipiec 2012 - czerwiec 2014. Wielki pożar Zamku w Gniewie.

Europe Direct Gdańsk Stowarzyszenie Morena - News

Już w najbliższą niedzielę 16 sierpnia w Krynicy Morskiej będzie można odwiedzić namioty Komisji Europejskiej. Będzie okazja do udziału w licznych konkursach, quizach oraz wypróbowania najnowszych technologii. Zapraszamy! 11082015 Nagroda dla zaangażowanych. Działasz w ramach organizacji pozarządowych? 06082015 Wsparcie dla pracowników dot.

Strona główna

Zapraszamy do zapoznania się z działaniem aplikacji typu CMS. Wyniki oceny merytorycznej wniosków już w systemie. Informujemy, że w systemie dostępne są oceny merytoryczne wniosków złożonych w ramach drugiego konkursu grantowego Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY oraz informacje o rekomendowaniu projektów do dofinansowania. Wyniki oceny merytorycznej dostępne tylko na stronach Operatorów. Wyniki konkursu możecie jednak sprawdzić na stronie.

WHAT DOES FUNDACJAPOKOLENIA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjapokolenia.pl Mobile Screenshot of fundacjapokolenia.pl Tablet Screenshot of fundacjapokolenia.pl

FUNDACJAPOKOLENIA.PL SERVER

Our parsers revealed that a single page on fundacjapokolenia.pl took two thousand one hundred and twenty milliseconds to come up. Our parsers could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
194.181.122.225

We revealed that fundacjapokolenia.pl is utilizing the Apache server.

Fundacja Pokolenia Centrum Organizacji Pozarządowych

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Nabór osób na stanowisko asystenta-ki osoby uczestniczącej w projekcie Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim współfinansowanym ze środków Unii." We noticed that the web site also said " Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 27." It also said " Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbywa się co dwa lata, a tym razem zawita do Tczewa. Już w tym tygodniu w. Podsumowanie Działaj Lokalnie 2017 01."

SEEK SIMILAR BUSINESSES

Strona główna

Od 21 lat jesteśmy po to,. Od 21 lat jesteśmy po to,. 7 526 284,34 zł.

AfterMarket.pl

pl, polish largest domain marketplace. Is more than 180000 attractive domains for sale. We are the fastest growing domain registrar in Poland, which is trusted by over 60,000 customers. If you are interested in purchasing this domain, you may use the contact form to send a message to the owner of the domain.

Psy do adopcji. Fundacja Łódź Pomagajmy Razem Zwierzęta w Potrzebie.

Jeden procent - tak najprościej możesz pomóc nam ratować tych, którzy sami się o siebie nie zatroszczą. FUNDACJA POMAGAJMY RAZEM - ZWIERZĘTA W POTRZEBIE.

Fundacja Pomocy Rodzinie i Osobom Odrzuconym

Fundacja Pomocy Rodzinie i Osobom Odrzuconym. Witamy na stronie Fundacji Pomocy Rodzinie. Wsparcie edukacyjne i prawne rodzin o niskich dochodach, wielodzietnych, patologicznych. Pomoc osobom bezdomnym, niepełnosprawnym, chorym, samotnym, w podeszłym wieku i zagrożonym alienacją społeczną. Promocja zatrudnienia i aktywizacji zawodowej. Krzewienie kultury muzycznej,plastycznej, fizycznej i sportu wśród dzieci z rodzin ubogich, patologicznych oraz na rzecz domów dziecka.